Głosowanie nad wyrażeniem zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieruchomości położonej w Nożynie wg druku nr 56. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad wyrażeniem zgody na nabycie nieruchomości położonej w Rokitach wg druku nr 57. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 1 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | wstrzymał się |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad przyjęciem Aktualizacji „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Czarna Dąbrówka na lata 2018– 2021 z perspektywą do 2024” wg druku nr 58 przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad uchyleniem Uchwały Rady Gminy Czarna Dąbrówka Nr IV/46/2019 z dnia 21 stycznia 2019r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami wg druku nr 59. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad ustaleniem zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami wg druku nr 60. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad uchwałą Rady Gminy Czarna Dąbrówka Nr III/41/2018 z dnia 20 grudnia 2018r., w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czarna Dąbrówka wg druku nr 61. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie nad uchwaleniem regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czarna Dąbrówka wg druku nr 62. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Bochowo wg druku nr 63. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Bochówko wg druku nr 64. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Czarna Dąbrówka wg druku nr 65. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Dęby wg druku nr 66. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Jasień wg druku nr 67. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Jerzkowice wg druku nr 68. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Kartkowo wg druku nr 69. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Karwno wg druku nr 70. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Kleszczyniec wg druku nr 71. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Kłosy wg druku nr 72. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Kotuszewo wg druku nr 73. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Kozy wg druku nr 74. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Mikorowo wg druku nr 75. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Mydlita wg druku nr 76. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Nożynko wg druku nr 77. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Nożyno wg druku nr 78. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Otnoga wg druku nr 79. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Podkomorzyce wg druku nr 80. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Przylaski wg druku nr 81. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Rokiciny wg druku nr 82. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Rokitki wg druku nr 83. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Rokity wg druku nr 84. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Unichowo wg druku nr 85. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie nadania statutu Sołectwu Wargowo wg druku nr 86. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za usługi cmentarne na cmentarzu komunalnym położonym w Czarnej Dąbrówce wg druku nr 87. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 0 | 1 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | przeciw |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok wg druku nr 88. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
13 | 2 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | wstrzymał się |
Włodzimierz Lewandowski | wstrzymał się |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru obejmującego teren działki nr 628 położonej w obrębie Jasień, gmina Czarna Dąbrówka wg druku nr 89. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
15 | 0 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | za |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019
Głosowanie w sprawie wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobki, kluby dziecięce lub zatrudniających dziennych opiekunów oraz dziennych opiekunów prowadzących działalność na własny rachunek wg druku nr 90 przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
14 | 1 | 0 |
Imię i nazwisko | Głos |
---|---|
Beata Woźniak | za |
Aneta Białek | za |
Milena Stępień | za |
Katarzyna Sywanycz | za |
Tadeusz Gralak | za |
Włodzimierz Lewandowski | wstrzymał się |
Julian Bielawa | za |
Józef Lademann | za |
Marcin Heron | za |
Jarosław Cichosz | za |
Miron Pobłocki | za |
Tomasz Naderza | za |
Wiesław Maciaszek | za |
Roman Zwolski | za |
Wiesław Cygert | za |
Osoba odpowiadająca za treść informacji: - Data wytworzenia: 28-02-2019